Już niedługo, już za parę chwil – nowy rok szkolny! Powraca czas zabawy z rówieśnikami, wspólnych posiłków i drzemek. A jeśli powrót do przedszkola to tylko z Maki Mon Ami – marką stworzoną przez Dawida Wolińskiego, jednego z najlepszych, polskich projektantów. Maki Mon Ami pozwoli stworzyć idealne warunki dla Twojego dziecka i sprawi, że będzie czuło się szczęśliwe i bezpieczne. Wszystko za sprawą niesamowitych akcesoriów, jakie mogą towarzyszyć Twojemu maluchowi, zwłaszcza jeśli przeżywa silny stres związany z nowymi doświadczeniami. Wspieraj go, proponując, aby za każdym razem, gdy poczuje tęsknotę, pomyślał o uroczym flamingu Mai, lamie Mili, Sowie Poli czy o Morsie Morisie – dzięki temu dziecko poczuje Twoją obecność. Niesamowite, jak jedna myśl może w łatwy sposób pomóc maluchowi w przeżywaniu trudnych emocji!

1. Maki Mon Ami – Poduszka do Przytulania Flaming Maja

Poduszka do Przytulania Flaming Maja to wspaniałe akcesorium, które jest jednocześnie poduszką i przytulanką. Niezwykle miękka i delikatna, uwielbia być przytulana i przytulać, kiedy trzeba. Towarzyszy przy zabawie, przy pocieszaniu i przy zasypianiu. Używana do szycia luksusowych pościeli tkanina charakteryzuje się gładkością i miękkością. Poduszka Flaming Maja jest zawsze delikatnie chłodna w dotyku. Poduszka stanowi także piękną dekorację łóżeczka i pokoiku dziecka. Szybko stanie się ulubionym towarzyszem dziecka!

Produkt znajdziesz tutaj:
Maki Mon Ami – Poduszka do Przytulania Flaming Maja

2. Maki Mon Ami – Dwustronny, Ocieplany Zestaw do Spania z Lamą Milą (M)

Najmilszy towarzysz drzemek w żłobku, w przedszkolu lub u babci to dwustronny, ocieplany antyalergicznym wypełnieniem zestaw do spania z Lamą Milą. Przez cały rok okrywa i otula i dodaje odwagi! Bo dobrze jest mieć postać wesołej kumpelki Mili zawsze przy sobie, także poza domem. Uszyty z bawełnianego weluru i lekkiej, naturalnej satyny zestaw to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego dziecko może korzystać o każdej porze roku. Kojarzy się z domem, pomaga się poczuć bezpiecznie i wyciszyć. W wakacje jest doskonałym, uniwersalnym okryciem na wyjazdy. Zapewni maluchowi spokojny i komfortowy wypoczynek.

Produkt znajdziesz tutaj:
Maki Mon Ami – Dwustronny, Ocieplany Zestaw do Spania z Lamą Milą (M)

3. Maki Mon Ami – Muślinowa Poduszeczka Mors Moris Gwiazdki

Muślinowa Poduszeczka Mors Moris Gwiazdki obszyta niezwykle delikatnym muślinem bawełniano – bambusowym ma rozmiar i grubość specjalnie dopasowane do potrzeb najmłodszych. Teraz, kiedy sen jest najważniejszy, uroczy Mors Moris jest tuż obok, by rozweselać otoczenie i zamieniać łóżeczko, wózek czy kołyskę w miejsce przytulne, kolorowe i pełne marzeń. Cieniutka poduszeczka to rozwiązanie idealne dla dzieci, które nie lubią wysokich poduszek.

Produkt znajdziesz tutaj:
Maki Mon Ami – Muślinowa Poduszeczka Mors Moris Gwiazdki

4. Maki Mon Ami – Dwustronny, Ocieplany Zestaw do Spania z Sową Polą (M)

Dwustronny, ocieplany antyalergicznym wypełnieniem zestaw do spania z Sową Polą to siostrzany zestaw kołderki i poduszeczki z Lamą Milą. Tym razem z postacią wspierającej przyjaciółki Poli, która będzie czuwać przy dziecku w czasie drzemki, doda otuchy i sprawi, że dni w przedszkolu staną się bezpiecznym doświadczeniem. Sprawdzi się nie tylko w przedszkolu, ale także na każdej wycieczce poza domem. Z kołderki i poduszeczki można korzystać o każdej porze roku. To wspaniały towarzysz dla malucha, który z pewnością pokocha ten wyjątkowy zestaw.

Produkt znajdziesz tutaj:
Maki Mon Ami – Dwustronny, Ocieplany Zestaw do Spania z Sową Polą (M)

5. Maki Mon Ami – Poduszka do Przytulania Mors Moris

Poduszka do przytulania Mors Moris to super miękka i bardzo delikatna poduszeczka, będąca zarazem najlepszym przyjacielem i przytulanką dla Twojego malucha. Niezwykle gładka tkanina i uroczy Mors Moris to wszystko, czego trzeba w przedszkolu! Będzie towarzyszyć mu w czasie zabawy, snu, a także pocieszy, gdy tylko będzie taka potrzeba. Maluch z pewnością zaprzyjaźni się z Morisem i staną się nierozłączni!

Produkt znajdziesz tutaj:
Maki Mon Ami – Poduszka do Przytulania Mors Moris

Niech powrót naszych pociech do przedszkola będzie huczny i kolorowy! Z Maki Mon Ami żaden dzień nie będzie straszny! Cudowne, otulające akcesoria sprawią, że to będzie wyjątkowy rok 😊

Więcej inspiracji i niezbędną wyprawkę dla Twojego przedszkolaka na zbliżający się rok szkolny znajdziesz tutaj:
AKCESORIA DLA DZIECI – Mamissima

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.