Jak Dzień Dziecka to tylko z mamissima. Wspólnie z wybranymi 10 blogerkami wybieramy prezenty dla dzieci. Każda z dziewczyn wybiera 10 prezentów, które z przyjemnością podarowałaby swoim dzieciom. My, aby jeszcze bardziej ułatwić Wam wybór przygotowałyśmy specjalną sekcję – prezentonik Mamissimy. Mamy nadzieję, że to wszystko ułatwi Wam wybór, a wybrany prezent będzie fanatastycznym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia.

Naszą selekcję prezentów zaczynamy od niemowlaków. Prezenty dla tych najmłodszych muszą przede wszystkim cieszyć i fajnie gdyby były dopasowane do potrzeb tak malutkiego człowieczka. Dlatego powinny piszczeć, grzechotać, być przjemne w dotyku – po prostu sprawiać czystą radość. Dobrym kierunkiem są także prezenty praktyczne, takie jak kocyki, miłe mydełka, czy mięciutkie ręczniczki.

W wyborze prezentów dla niemowlaka pomogła nam Julka z bloga Szafa Tosi, oraz Marysia z bloga sweetmilieu. Zobaczcie jakie były wybory dziewczyn i przeczytajcie ich uzasadnienie.

szafa-tosi-blog-03c-01 copy

1. zabawka z kluczem. Już wiem co mój Ben lubi, co Go zajmuje. Na pewno klucz bo idą zęby, kuleczki w środku. Doczepiam do wózka, fotelika, szelek w wózku.. no i z czasem przestaje kupować kolory pastelowe.. życie weryfikuje moje odczucie estetyki z potrzebami moich dzieci, które są najważniejsze..

2. śliniak. Muślinowych na ślinę mam wiele, ale takich do jedzonka jeden , który piorę naokrągło. dlatego ten nam się przyda. a są dwa w zestawie.

3. janod. Taxi i skuterowiec. Marka Janod już sprawdzona. Wizualnie świetne i cena miła.

4. krokodyl.  Rozwija zdolności manualne i motoryczne. Wydaje się być fajną zabawką i zarazem tulanką dla chłopczyka mojego.

5. piłka sowa. Kiedyś takie były piłki z dzwonkiem w środku. I dzieci się tym super bawiły. teraz jak Ben raczkuje wydaje się być idealna.

6. lodger. !!!!!!!!!!!!!!!!! tu muszę zwrócić uwagę! Najlepszy otulacz, pieluszka, kocyk na upały jaki może być. Mam trzy i są wprost nieocenione. Jako prześcieradło do wózka. No do wszystkiego. A jakość tego materiału. genialna!! Piorę na okrągło! Wybrałam żeby był rabat, bo naprawdę warto!!! Są przeróżne wzory.

7. miseczka. Marka „done by deer”, dawniej „silly U”. Mam dużo talerzyków dla Tosi, ale prawie wszystkie porysowane, od sosów pomidorowych pobarwione itp… tylko ta marka się sprawdziła, dlatego dla Benia będę kupować tę. Różne wzory.

8. piłeczka sowa. Mam taką gumową piłkę dla Benia z effii. I jest jedną z ulubionych zabawek. Ta wydaje mi się być podobną. Do tego uchwyty, jakieś grajki. Do kompletu z tą piłką sową z dzwonkiem extra. biorę.

9. kocyk. To jest najdroższa rzecz z tych jakie wybrałam, ale był powód. Taki kocyk tylko większy zamówiłam dla Benia i… Tosia całkowicie go przejęła. Okazał się tak miły od środka. Ten biały plusz. I wzór był w liski. Dlatego z chęcia nabędę drugi dla Benia. A marka dwell studio i fresk to jedne z moich ulubonych marek.

10. morskie zwierzęta! Mamy je! I wybrałam tylko dlatego, że uwielbiamy i rabat na nie byłby jak znalazł. Benek potrafi się nimi bawić bardzo długo, nie nudzą Mu się. Są urocze, super wykonane, każde ze zwierzątek coś robi. żabie wyciąga się język, pingwina ściska itp… baaaardzo fajna zabawka.

* * *