„…Wierzymy w dzieciństwo i to, że pierwsze lata są absolutnie magiczne..Wszystko co robimy ma uosabiać radość dzieciństwa,  piękno rodziny…” to słowa dyrektor kreatywnej marki MERI MERI, która właśnie pojawiła się w Mamissimie.

Każda z rzeczy marki z Wielkiej Brytanii zachwyca niezwykłym designem, precyzją wykonania, jakością…feerią kolorów w idealnych proporcjach!

W obiektywie mamy dwóch córeczek Nadii i Gai  – NANUSZKIrzeczy Meri Meri absolutnie powalają, przedstawiają beztroski śmiech, nieskrępowaną zabawę, unikalne wzory :)! i mamy dla Was świetną wiadomość – one takie są – URZEKAJĄ :)!

W ich ofercie znajdziecie wszystko co sprawi, że otaczający Was świat stanie się jeszcze piękniejszy bo przyznać musicie trudno pozostać obojętnym wobec tak pięknej formy i pomysłu.

 

 

Przyjęcia urodzinowe Waszych maluchów wreszcie znajdą idealną oprawę, szczegóły, których szukaliście, zapewne, od dawna :): balony, ozdoby tortów, świeczki  zestawy akcesoriów, sztućce, czapeczki, kubeczki, foremki do ciast – jest w czym wybierać.

 

Meri Meri zwraca uwagę na lekkość, kolory, detale – wszystko jest idealnie skomponowane.

Rzeczy Meri Meri idealnie dopełnią każde wnętrze bo w ofercie tej brytyjskiej marki znajdziecie piękne kosze na zabawki – mocne kolory połączone z naturalnymi materiałami:), cudowne przytulanki czy kolorowe walizeczki.

 

Jeden z motywów przewodnich to m.in uwielbiane przez dziewczynki Jednorożce , które zachwycają na spineczkach, przypinkach czy wisiorkach. Ponadto gadżety do włosów możecie znaleźć w niezwykle lekkim, dziewczęcym wydaniu… czasem pastelowym, czasem soczyście kolorowym….są i uwielbiane przez dzieciaki, szczególnie latem, tatuaże :)!!!!

 

Nie brakuje brokatu, połyskliwych tasiemek – wszystko jednak w idealnych proporcjach…niczym zaplątane promyki słońca w trawie…Znajdziecie je także na materiałowych torebkach, figlarnych portfelikach czy cudownie miękkich przytulankach 🙂

Widząc MERI MERI możecie mieć wrażenie jakbyście przenieśli się na letnią wyspę, pełną pięknej roślinności, poczuli delikatną bryzę oraz magiczny nastrój WAKACJI, ZABAWY, RADOŚCI, DZIEWCZĘCEGO WDZIĘKU:) !!!!

 

Meri Meri jest jedyne w swoim rodzaju i zawiera w sobie to co kojarzy się z RADOŚCIĄ DZIECIŃSTWA. od 35 lat ta brytyjska firma zachwyca rodziców i dzieci – ma w sobie kreatywność, piękno…masę świetnych pomysłów i co chyba najważniejsze…zespół niezwykłych projektantów chcących przekazać, że dzieciństwo jest magiczne !- wychodzi im to całkiem nieźle – przyznajcie sami :)?

 

Koniecznie przeczytajcie też post na BLOGU NANUSZKI o MERI MERI i sile dziewczęcości 🙂 _ TUTAJ