Tekstylna oferta amerykańskiego Skip Hop to jedno z najmocniejszych wejść sezonu. Marka znana ze świetnych toreb, ułatwiających życie gadżetów i kolorowych, bezpiecznych zabawek, wypłynęła na nowe wody. W tekstylnej kolekcji przygotowała nie tylko kocyki czy śliniaki, ale całą masę pomysłowych, wygodnych ubrań dla noworodków i niemowląt.

Layette Layette Clothing Line Layette Layette Clothing Line

L_Layette_Gown_Chevron_S1H

Tak, jak było to z torbami i zabawkami, projektanci Skip Hop postanowili oprzeć się na doświadczeniach rodziców. W tym asortymencie nie ma nic przypadkowego, za każdym produktem stoi chęć ułatwienia nam życia. Dlatego ubranka Skip Hop są niezwykle praktyczne.

Layette Layette Clothing Line Layette Layette Clothing Line Layette Layette Clothing Line

Po pierwsze – bawełna. Mięsista, oddychająca, doskonałej jakości, tak aby wytrzymać te wszystkie prania. Po drugie – wyłącznie basic. Niemowlę nie potrzebuje sukienek, koszulek, spodenek na guziki. Kupujemy je, by sprawić przyjemność sobie, na okazje. Natomiast na co dzień używamy kilku sprawdzonych modeli: body, pajacyków, czapeczek i miękkich spodni.

Layette Layette Clothing Line Layette Layette Clothing Line

 

L_Layette_Footie_PinkChevron_L1H

I właśnie te ubranka znajdziemy w kolekcji Skip Hop. W wesołych, ale przygaszonych kolorach, z neutralnymi, geometrycznymi wzorami – wszystkie do siebie pasują i tworzą całość. Poznawanie oferty warto zacząć od któregoś z gotowych zestawów Welcome Home. A kiedy już się uzależnimy, wybierzemy najwygodniejsze na świecie i bardzo łatwe w zakładaniu body. Warto się przekonać do ulubionego patentu amerykańskich rodziców, czyli długich koszulek do spania ze ściągaczem na dole. Dzięki nim nocne przewijanie staje się niezwykle proste!

 

 

 

5 KOMENTARZE

  1. Jestem chyba jedną z największych fanek Skip hopa. Mąż śmieje się, że powinni mi płacić za reklamę. Ale cóż poradzę na to, że kupili mnie całkowicie. Mieliśmy chyba większość prodktów tej marki. Niestety dzieciaki rosną i pomału wyrastają ze Skip hopa.
    Nam już się te ciuszki nie przydadzą, ale pomysł ze śpiworkiem z odkrytymi nóżkami pierwsza klasa.

  2. In the great scheme of things you actually receive an A+ just for effort and hard work. Where exactly you actually confused us was first on all the particulars. As it is said, the devil is in the details… And that couldn’t be more true here. Having said that, allow me say to you what did deliver the results. The authoring is definitely really persuasive which is possibly why I am taking an effort in order to opine. I do not really make it a regular habit of doing that. Secondly, although I can notice the leaps in reasoning you come up with, I am not necessarily certain of how you appear to connect the details which make the actual conclusion. For right now I shall yield to your issue but wish in the near future you link the dots much better.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here