Śpiworki do spania są tym, co na jesienne, chłodne noce polecamy najbardziej. Mięciutkie, śliczne i ciepłe, a co najważniejsze bardzo komfortowe i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Dlaczego? Maluszek nie rozkopuje się i co za tym idzie – nie marźnie, ale i nie ma też możliwości zawinięcia się w kocyk czy pościel, co może być zwyczajnie niebezpieczne. Śpiworek to opcja idealna dla małych wiercipiętek, zwłaszcza na chłodne, jesienne noce.

jollein

Śpiworki do spania powstały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dzieci, a także… ich mam, które także mogą spać spokojnie wiedząc, że ich maluchy są bezpieczne i jest im ciepło. Dlatego Waszej uwadze polecamy śpiworki trzech znanych, świetnych marek: Gro Company, Muzpony i Jollein. Znajdziecie je na naszej półce z nowościami.

2

Śpiworki na chłodne, jesienne noce – Mamissima

1

Śpiworki Muzpony

Słonik

Auto

Balony

Country

Śpiworki Muzppony są uosobieniem klasyki. Są nie tylko ładne, ale i bardzo praktyczne. Dzięki ekspresowi łatwo jest zmienić pieluszkę, a dzięki napom – wyjąć do karmienia. Suwak na całej długości śpiworka ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Troczki wszyte po bokach śpiworka pozwalają na podwinięcie śpiworka na pierwszym etapie użytkowania.

1

Śpiworki  Jollein

Szary melanż

Głęboka mięta

Comfy Fleece

Pudrowy róż

Mięta

Miętowe gwiazdki

Szare gwiazdki

Brudny róż

Śpiworki holenderskiej marki Jollein są nie tylko śliczne, ale i wykonane z niezwykle przyjemnej, wysokogatunkowej bawełny. Dzięki temu maluszkowi jest ciepło, ale jego skóra może swobodnie oddychać. Niektóre śpiworki posiadają innowacyjny system odpinanych rękawów, który pozwala na regulowanie stopnia ogrzania dziecka. Maluszek nie wymaga już dodatkowego okrycia. Śpiworki są wygodne i obszerne, nie krępują ruchów dziecka i dbają o jego spokojny, bezpieczny sen.

jollein

Śpiworki Gro Company

Kissing Squirells

Mr Moose

Trundling Tractors

Little Dear

Kissing Bunnies

Dino Travel

Rolling Hills

Le Chien Chic

Śpiworki Gro Company są wyjątkowe – dla maluchów w każdym wieku, dla dziewczynek, chłopców, wielbicieli zwierzątek i traktorów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Z kolei mamy będą zachwycone nie tylko wyglądem, ale także jakością, doborem tkanin i rozwiązań, a co za tym idzie – komfortem i funkcjonalnością. W takim śpiworku ani maluszkowi, ani jego troskliwej mamie żadna jesienna noc nie będzie straszna.

2

zdjęcie tytułowe – źródło