Goodnight light to studio projektowe działające między Paryżem a Barceloną. Choć to w tych dwóch miastach jego właścicielki – Lorena i Eva – wymyślają i realizują swoje szalone pomysły na elementy wyposażenia dziecięcego pokoju, to przedmioty Goodnight light znajdziecie już wszędzie: w Stanach, w Sydney, w Szanghaju… No i w Polsce, w butiku Mamissima.

Projekty Evy i Loreny wyróżniają się specyficznym rysem retro – wszystkie są zanurzone w nostalgii za kiczowatymi latami 70.. Ale mają też współcześnie modne wzory i kolory, i solidną jakość. Zrobione są tak, by najpierw służyć dzieciom, potem nastolatkom, a na koniec – dorosłym.

sweetheartdoll-6

Dotychczas Lorena i Eva skupiały się na lampach, ale oto ich najnowsza kreacja: Sweetheart dolls. Pierwsze powstały niecały rok temu, ale już dzieci na całym świecie zaczynają za nimi przepadać, pożądać ich i je kolekcjonować.

sweetheartdoll-2

Ponoć Sweetheart doll to teraz najbardziej modny prezent dla nowo narodzonego maluszka. Pewne jest, że taka zabawka sprawi ogromną przyjemność dzieciom od 6. miesiąca życia do kilku lat. Laleczki są mięciutkie, bo całe mięciutkie ciało mają obszyte pluszowym kombinezonem z uszkami lub bez. Natomiast buzia tej lalki-przytulanki wykonana jest z gładkiego, ciepłego w dotyku tworzywa.

sweetheartdoll-1

Wygląda na to, że na rynku dziecięcym pojawiła się kolejna fajnie pomyślana zabawka, którą pokochają dzieciaki i ich rodzice. W Polsce Sweetheart dolls dostępne są w Mamissimie.