Zapalony sportowiec? A może mały muzyk? A komu się trafił miłośnik gotowania? Dzieci nigdy nie przestaną nas zaskakiwać swoimi nowymi pasjami i zajawkami. Uwielbiamy obserwować jak chłoną wszelkie nowości, z jaką cierpliwością i precyzją potrafią powtarzać te same czynności i ile energii wkładają by osiągnąć swój cel. Nawet, jeśli jest to zagranie najprostszej melodii na cymbałkach albo przyrządzenie francuskiego śniadania z drewnianych zabawek.

Czwarta odsłona naszego świątecznego prezentownika to ukłon w stronę wszystkich małych hobbystów. Zebrałyśmy najciekawsze zestawy dla tych, którzy potrzebują odkryć na nowo swoje talenty, a także dla tych maluchów, które szukają nowych bodźców do kreatywnej zabawy. Zapraszamy!

mamissima-prezenty-hobbisci

1. Co się kryje w głębinach oceanów? Wiele tajemnic i groźnych mieszkańców, między innymi… rekiny. Zagrajcie w grę zręcznościową Djeco z magnesami i złapcie je wszystkie czym prędzej!

2. Muzyczną przygodę można rozpocząć z kolorowymi cymbałkami w kształcie rybki od Djeco. Urocze kolory i przyjemne dźwięki zachwycą wszystkich małych muzykantów.

mami2-86

3. Wspaniały zestaw do tworzenia własnej papeterii francuskiej firmy Djeco idealnie nadaje się na prezent dla dziewczynki w wieku szkolnym. W środku cała masa śliczności.

4. Mała drewniana gofrownica Djeco zadowoli każdego małego szefa kuchni! Serwujemy na śniadanie, obiad i kolację!

5. Lampka kula śnieżna z króliczkiem Djeco zapewni iście magiczny klimat w pokoiku każdego malucha! A wesoły króliczek i jego kolorowy świat zadbają o dobry nastrój.

mami-80

6. Coś dla tych maluchów, których roznosi energia! Zestaw trzech piłeczek do żonglowania marki Eeboo zapewni masę dobrej zabawy i rozwinie umiejętności ruchowe.

mami2-69

7. Zestaw małego ogrodnika włoskiej firmy Navir. Do zabawy jest aż 14 wspaniałych elementów, w tym nasionka 8 różnych gatunków roślin, doniczki, zakraplacz i inne. Domowa lekcja biologii.

mami2-65

8. Oto zestaw dla wszystkich małych fashionistek! Papierowe laleczki Eeboo można ubierać na różne sposoby, a cały zestaw z łatwością można zabrać ze sobą w każdą podróż.

mami2-76

9. Mały majsterkowicz będzie zachwycony zestawem drewnianych elementów Djeco. Zabawa polega na konstruowaniu unikalnych wzorów według własnego pomysłu. Kreatywne!

10. Małe jest piękne. A kolorowy gwizdek ptaszek marki Djeco to taki mały skarb, ktory można schować do każdej kieszeni i grać gdzie nam się tylko podoba.