Trzecia odsłona naszego świątecznego prezentownika należy do… małych artystów! Czyli właściwie wszystkich dzieci! Bo nie znamy jeszcze malucha, któremu nie pojawia się uśmiech na buzi na widok nowych kredek i kolorowanki. Albo który podczas jesiennej niepogody nudzi się malując z mamą farbami. Ani takiego, który nie lubi tworzyć czegoś z niczego.

Artystyczną duszę naszych maluchów warto wspierać i pielęgnować jak najdłużej. Dlatego zebrałyśmy dla Was małe i duże gadżety do pokoiku, na biurko i do piórnika. Wszystkie cechuje niebanalne podejście do sprawy, któż bowiem nie chciałby malować obrazków trąbą słonia? Zobaczcie poniższe propozycje i zainspirujcie się naszą kolorową selekcją.

mamissima-prezenty-mali-artysci-2

1. Zróbmy sobie arcydziełko Wydawnictwa Dwie Siostry to interaktywna książka do rysowania i uzupełniania, która w każdym dziecku obudzi młodego artystę. Na 224 stronach czekają świetne pomysły, ćwiczenia i twórcze zadania inspirowane dorobkiem wielkich artystów.

mami-92

2. Zestaw do tworzenia własnej biżuterii Djeco zachwyci zarówno małe księżniczki, jak i kreatywne dziewczynki, które stawiają na indywidualność. A własnoręcznie zrobiona bransoletka czy wisiorki staną się nie tylko fajną ozdobą, ale również wspaniałymi pamiątkami.

mami-98

3. Kolorowe kredki Djeco w kształcie zwierzątek staną się ulubionym gadżetem w piórniku Twojego malucha! W tworzeniu małych dzieł sztuki dzielnie pomogą miś, słoń i nosorożec.

4. Tablica Graffiti Janod z przyborami idealnie sprawdzi się w każdym dziecięcym kąciku. Można na niej pisać i rysować kredą, na drugiej stronie przyczepiać magnesy i pisać specjalnym mazakiem (tablica suchościeralna).

5. Dwanaście kolorowych kredek i milion pomysłów na obrazek! Żelowe Pastele Klasyczne Djeco niejednego malucha wciągną w kolorowy świat rysunków. Przekonajcie się sami.

6. Uwielbiamy kredki w metalowych pudełkach. Tu niebiańskie ptaki w zestawie Eboo, które z powodzeniem posłużą później jako powiernicy małych dziecięcych sekretów.

mami2-2

7. Gdzie najlepiej trzymać ulubione kredki? W zabawnym piórniku, jak ten króliczek Craftholic. Mięciutka i delikatna w dotyku saszetka, wykonana z kolorowego materiału, pomieści wszystkie ważne drobiazgi małego artysty.

mami2-10

8. Bawimy się w zwierzątka! Z kolorowymi maskami Eboo to proste! Losujemy z pudełka, wkładamy na buźkę i wymyślamy zwierzęce rytuały, ulubione dania, udajemy odgłosy i pędzimy przez pokój niczym rudy lisek przez las.

mami2-43

9. A może zrobimy razem leśne pacynki lub jednorożce? W zestawach Mudpuppy znajdziecie wszystko, co niezbędne – od szalonych oczek, dzikich wąsów czy zakręconych ogonków!

mami2-6

10. Życie na ziemi pełne jest niesamowitych kolorów. Niech Twój maluszek zainspiruje się barwnym światem zwierzątek i zaczaruje pastelowymi kredkami Eboo swój blok rysunkowy.