Mamo, a gdzie jest Wieża Eiffla? A co jest stolicą Kanady? A dokąd pojedziemy na wakacje? Znacie te pytania? W takim razie ten świąteczny prezentownik jest właśnie dla Waszych pociech! Niekończąca się ciekawość świata u dzieci, ich szczerość i spontaniczność zawsze nas zachwyca i jesteśmy zdania, aby poprzez zabawę i samodzielne eksperymenty dawać im możliwość odkrywania jeszcze więcej. Z pomocą przyjdą Wam właśnie poniższe zabawki, dzięki którym Wasze brzdące spędzą miło czas i poznają najróżniejsze zagadki świata. Zobaczcie sami!

mamissima-prezenty-mali-podroznicy

1. Puzzle obserwacyjne firmy Djeco rozwijają umiejętność obserwacji i ćwiczą pamięć wzrokową dziecka. Do ułożenia najpiękniejsze budowle świata.

2. Plecak Myszka Moulin Roty sprawdzi się podczas każdej podróży – małej i dużej. W jednej komorze zmieszczą się wszystkie najważniejsze zabawki, skarby czy smakołyk.

3. Z puzzlami Mudpuppy zabierzecie malucha w wyjątkową podróż dookoła świata i odkryjecie najpiękniejsze miejsca na ziemi. Z serii palcem po mapie.

mami2-50

4. Pięćdziesiąt wysp, rzetelnie zebrane relacje historyczne i dane naukowe – brzmi poważnie, ale Atlas Wysp Odległych Wydawnictwa Dwie Siostry to jedna z najpiękniejszych poetyckich książek dla wszystkich miłośników podróży!

mami2-90

5. Z kalejdoskopem Londji każdy maluch odkryje wszechświat pełen kolorów. Tu motyw Wieży Eiffla.

6. cA może by tak zbudować rakietę? Magnetyczne elementy Janod z łatwością uczą konstruowania bryły z kilku elementów, rozwijają wszystkie podstawowe zmysły dziecka i uczą kojarzenia kształtów. Lekko, łatwo i przyjemnie!

mami2-58

7. Trójwymiarowy teatrzyk  Londyn francuskiej firmy Mon Petit Art spodoba się szczególnie maluchom, które lubią układanki i wycinanki.

mami2-45

 8. Płyty Putumayo są idealne do usypiania i wypoczynku. Tu kojące rytmy prosto z Afryki i dziecięcego placu zabaw!

mami2-60

 9. Zapraszamy do Nowego Jorku! Razem z Mudpuppy możecie stworzyć różne postacie i motywy tego magicznego miasta.

10. Mapa świata na ścianę z wizerunkami ludzi, zwierząt i budowli firmy Eeboo będzie doskonałą ozdobą w pokoiku i sprawdzi się jako pomoc naukowa.