Jak to dobrze, że nasze dzieciaki mają tyle możliwości zabawy! Jednocześnie mogą to łączyć z kreatywną nauką i poszerzaniem swoich umiejętności. W Dniu Dziecka warto podarować dziecku prezent, który najlepiej spełni te dwie funkcje i zrodzi uśmiech na buzi maluszka! Zaczynajmy!

  1. Scratch – Bączek Dżungla 10m+

Tradycyjny metalowy bączek ze zwierzątkami żyjącymi w dżungli to zabawka, którą każdy dorosły pamięta z dzieciństwa. Gdy bączek się obraca, zwierzątka wprowadzane są w ruch – ta prosta zabawka zapewni rozrywkę dla każdego malucha na długie godziny! Wspaniały, metalowy bąk to sentymentalne połączenie dawnych czasów z dzieciństwem naszych dzieci. Bawcie się wspaniale w Dzień Dziecka kręcąc bączkiem!

Produkt znajdziesz tutaj:
Scratch – Bączek Dżungla 10m+

2. Little Dutch – Metalowe Liczydło 1+

Liczydło Little Dutch to doskonała metoda na pierwszą naukę liczenia dla najmłodszych.

Liczydło posiada cztery kolorowe osie, każda ma po 10 kuleczek do łatwego
i samodzielnego liczenia. Oprócz walorów naukowych, liczydło również będzie pięknie wyglądało w dziecięcym pokoju. Naturalna kolorystyka nawiązuje do kojących kolorów ziemi.

Liczydełko dostępne jest w 2 kolorach: błękit i róż.

Produkty znajdziesz tutaj:
Little Dutch – Metalowe Liczydło Róż 1+
Little Dutch – Metalowe Liczydło Błękit 1+

3. Jellystone – Pierwsze Puzzle Sensoryczne Pastelowe Kółko

Puzzle sensoryczne marki Jellystone z przyjaznego silikonu to prezent w sam raz dla najmłodszych! Posłużą jako pierwsza, sensoryczna układanka dla dziecka, której silikonowe elementy idealnie sprawdzą się także jako gryzaki. Wspaniały walor edukacyjny – na każdym klocku odciśnięto nazwę koloru, symbol owocu i cyfrę – są one nie tylko widoczne, ale także wyczuwalne pod palcami. Zabawka jest świetnym pomysłem na prezent, który będzie można kreatywnie wykorzystać, wspierając rozwój dziecka.

Produkt znajdziesz tutaj:
Jellystone – Pierwsze Puzzle Sensoryczne Pastelowe Kółko

4. Petit Collage – Drewniany Labirynt Jabłko 1+

Drewniany labirynt Petit Collage to zabawka edukacyjna, która wspiera rozwój motoryki małej oraz koordynację oko-ręka. Pozwól dziecku przeprowadzić trójkę małych przyjaciół – motyla, pszczołę i biedronkę – przez prowadzący zygzakiem labirynt. Kto pierwszy dotrze do celu? Czy wszystkim się uda? Drewniany labirynt to świetny pomysł na prezent dla najmniejszych!

Produkt znajdziesz tutaj:
Petit Collage – Drewniany Labirynt Jabłko 1+

5. Dena – Zabawka Kreatywna 6 x Kid + 6 x House + 6 x Tree 10m+

Zestaw do kreatywnej zabawy, hiszpańskiej marki Dena, świetnie stymuluje manualne zdolności dziecka, jednocześnie kreując i rozwijając jego wyobraźnię. Dzięki szerokiemu zastosowaniu przyczynia się do fizycznego i emocjonalnego rozwoju dzieci od 0 do 6 lat. Wykorzystuje przy tym kolorowe i w 100% bezpieczne zabawki, wyprodukowane z silikonu platynowego. Dëna to 3 w 1 – gryzak, zabawka i foremka do pieczenia. Sprawdź wszystkie możliwości zestawu! Zaskoczy cię różnorodność, jaką oferuje ta zabawka!
W zestawie: 6 ludzików, 6 domków i 6 drzewek.

Dostępny w 2 wariantach kolorystycznych: pastel i kolory fluorescencyjne.

Produkty znajdziesz tutaj:
Dena – Zabawka Kreatywna 6 x Kid + 6 x House + 6 x Tree 10m+
Dena – Zabawka Kreatywna 6 x Kid + 6 x House + 6 x Tree Pastel 10m+

6. Skip Hop – Hulajnoga 3 w 1 Zoo Lis 1+

Hulajnoga od Skiphop została zaprojektowana, by rosnąć razem z dzieckiem. Zapewnia wspaniałą zabawę i zachęca do rozwijania umiejętności motorycznych, ćwiczenia równowagi oraz koordynacji.

Etap pierwszy, zaprojektowany dla dzieci, które dopiero zaczynają chodzić, zachęca maluchy do korzystania z zabawki jako pchacza, w którym mogą wozić swoje ulubione zabawki.

Na drugim etapie wystarczy obrócić pojemnik na zabawki, żeby mógł stać się siedziskiem – mamy jeździk!

Gotowi na trzeci etap? Zdejmijcie siedzisko, podciągnijcie rączkę i można ruszać na szaloną przejażdżkę! Każde dziecko będzie zachwycone przyciskiem uruchamiającym światła
i efekty dźwiękowe w czasie jazdy.

Produkt znajdziesz tutaj:
Skip Hop – Hulajnoga 3 w 1 Zoo Lis 1+

7. Scratch – Gra Łowimy Rybki / Gra Łowimy Motylki

Drewniana gra “Łowimy rybki 3w1” lub  “Łowimy motylki 3w1” to wspaniała zabawa, dzięki której dziecko rozwija koordynację ruchowo-wzrokową, zręczność i cierpliwość, a także poznaje liczby. Gra składa się z trzech motywów: łowienie rybek/motylków, memo
i domino.

Początkujący wędkarze łowią rybki lub motylki za pomocą wędki, której uchwyt jest zakończony magnesem. Ten kto złowi więcej zwierzątek, wygrywa grę. Z czasem bardziej doświadczeni gracze mogą też liczyć rybki lub motylki, które zostały ponumerowane na odwrocie. Po połowach dziecko może zająć się układanie domina lub memo. Zestawy zostały zapakowane w śliczne, kolorowe pudełka w kształcie rybki lub motyla – same
w sobie są przepięknym prezentem na Dzień Dziecka!

Produkty znajdziesz tutaj:
Scratch – Gra Łowimy Rybki 3w1 – łowienie/memo/domino 18m+
Scratch – Gra Łowimy Motylki 3w1 – łowienie/memo/domino 18m+

8. Janod – Pętla Edukacyjna Gąsienica i Spółka 1+

Pętla edukacyjna „Gąsienica i spółka” francuskiej marki Janod to moc atrakcji dla malucha!

Na zielonym blacie w kształcie liścia znajdują się dwie niebieskie pętle oraz sorter. Przesuwanie klocków po pętlach – na jednej znajduje się 4-elementowa fioletowa gąsienica, na drugiej 2 motylki, pszczółka i 2 drewniane kulki – rozwija koordynację ruchową i tzw. małą motorykę, sorter zaś pomaga rozróżniać nietypowe kształty (kwiat, gąsienica, biedronka). Kilka funkcji sprawi, że zabawka szybko się nie znudzi, a piękne kolory
i przyjazne postacie zwierzątek dodatkowo zaciekawiają i zachęcają dziecko do zabawy. Wszystkie elementy są wygodne do trzymania w małych rączkach. Zapakowana jest
w estetyczne, kartonowe pudełko.

To będzie prezent, który wywoła wiele radości!

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Pętla Edukacyjna Gąsienica i Spółka 1+

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.