Z wielką radością wracamy do Was po dłuższej przerwie z propozycjami TOP 8 prezentów na Dzień Dziecka dla najmłodszych maluszków – w końcu ich potrzeby dla każdej Mamy są najważniejsze!

Doskonale to wiemy, w związku z tym przygotowaliśmy dla Was najciekawsze propozycje na podarunek i wierzymy, że będą to strzały w 10!

Przeważać będą gryzaczki, grzechotki i zabawki sensoryczne – stawiamy bowiem na rozwój maluszka już od pierwszych dni życia.

Zdążycie na czas zaopatrzyć się w najlepsze prezenty na najpiękniejszy dzień w roku – zobaczcie nasze zestawienie.

1. Grimm’s – Pastelowe Perełki do Chwytania 0+

Pastelowe perełki do chwytania firmy Grimm’s to wielofunkcyjna drewniana zabawka edukacyjna, rozwijająca wszystkie podstawowe zmysły dziecka. Kuleczki są bezpieczne dla maluszka i z pewnością pobudzą jego ciekawość dzięki swojej delikatnej strukturze i miłym dla oka barwom.

Produkt znajdziesz tutaj:
Grimm’s – Pastelowe Perełki do Chwytania 0+

2. Jollein – Gryzak sensoryczny 3D BALL

Gryzak sensoryczny 3D w kształcie ażurowej sferoidy marki Jollein to zabawka, którą kochamy za:

– łatwość chwytania,
– delikatną fakturę,
– oraz stonowaną kolorystykę.

Maluszek będzie zaciekawiony gryzakiem, ponieważ został stworzony tak, aby poznawać go wszystkimi zmysłami. Gryzaczek jest tonujący i uspokajający oraz rozwija inteligencję kognitywną.

Dostępny w 2 kolorach: Biscuit i Nougat.

Produkt znajdziesz tutaj:
Jollein – Gryzak sensoryczny 3D silikonowy BALL Biscuit
Jollein – Gryzak sensoryczny 3D silikonowy BALL Nougat

3. Little Dutch – Grzechotka Vintage FSC

Drewniana grzechotka Vintage od Little Dutch to urocza, drewniana zabawka z kuleczką
w środku. Przy poruszaniu wydaje dźwięk dzwoneczka.

Idealna dla dzieci od około 3. miesiąca życia. Sprawdzi się doskonale przy raczkowaniu, motywując maluszka do przemieszczania się.

Świetna zabawka rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę oraz prawidłowy chwyt. Utrzymana w stonowanych odcieniach. Maluszek może ją turlać, potrząsać
i sprawdzać jej najciekawsze dźwięki – wspaniały prezent dla najmniejszych!

Produkt znajdziesz tutaj:
Little Dutch – Grzechotka Vintage FSC

4. Lilliputiens – Przytulanka z pozytywką

Przytulanki z pozytywką belgijskiej marki Lilliputiens to wspaniały, pierwszy przyjaciel maluszka. Jest idealny do tulenia, uspokajania i usypiania.

Ma postać brązowej sarenki o imieniu Stella (aż 32 cm wysokości i drewniana fletnia, która stanowi uchwyt ukrytej wewnątrz pozytywki), bądź smoka o imieniu Joe (aż 32 cm wysokości i drewniana lira, która stanowi uchwyt ukrytej wewnątrz pozytywki).

Pociągniecie za instrument uaktywnia znaną, przyjemną melodię utworu „Feelings”, śpiewanego m. in. przez Morrisa Alberta (Sarenka Stella) lub melodię tradycyjnego folkowego utworu „Green sleeves” (Smok Joe).

Zabawka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Wyposażona w troczki, które umożliwiają powieszenie jej przy łóżeczku czy wózku dziecka. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Aktywizuje zmysł słuchu, pomaga w zasypianiu
i wyciszaniu się.

Przytulanka z pozytywką dostępna jest w 2 wariantach: Sarenka i Smok.

Produkt znajdziesz tutaj:
Lilliputiens – Przytulanka z pozytywką Sarenka Stella Eco 0 m+
Lilliputiens – Przytulanka z pozytywką Smok Joe Eco 0 m+

5. Kaloo – Miękka wibrująca piłeczka Stimuli

Miękka, wibrująca piłeczka z kolekcji Stimuli francuskiej marki KALOO to idealna, wielofunkcyjna zabawka rozwojowa dla dziecka, która jest bezpieczna i można się z nią zaprzyjaźnić już od pierwszych dni życia.

Jest perfekcyjnie wykończona. Składa się z 8 części, łatwych do uchwycenia (wspiera rozwój chwytu) i uszytych z tkanin o różnych kolorach (pobudza zmysł wzroku) i różnych fakturach – pluszowej i sztruksowej (pobudza zmysł dotyku).

Przy piłeczce umieszczony jest kotek na sznureczku, którego naciągnięcie powoduje, że zabawka wibruje (pobudza dotyk, słuch i ciekawość maluszka). Zabawka posiada tasiemkę do przywiązania go np. przy wózku lub szczebelkach łóżeczka.

Piłeczka jest zapakowana w estetyczne, pudrowe pudełko z okienkiem, który będzie pięknym opakowaniem prezentowym samym w sobie.

Produkt znajdziesz tutaj:
Kaloo – Miękka wibrująca piłeczka Stimuli

6. Moluk – Zabawka Kreatywna Oibo 3pak Pastel 0m+

Zestaw kreatywny Oibo to 3 elastyczne bryły wykonane z wysokiej jakości silikonu spożywczego. Oibo to połączenie kuli z sześcianem – łączy zabawę piłką z układaniem klocków. Można je gnieść, rolować, wciskać, turlać, układać wieże, bawić się w kąpieli – możliwości zabawy jest mnóstwo.

Podobnie jak wszystkie zabawki Moluk, Oibo rośnie wraz z dzieckiem. Dla najmłodszych świetnie sprawdzi się jako miękki gryzak, łatwy do schwytania. Później posłuży do turlania
i odbijania, a następnie do układania wież.

Zabawka po każdym zgnieceniu lub stanięciu wraca do pierwotnej formy. Układając
i wyrównując elementy dziecko uczy się geometrii, trenując dodatkowo koordynację ręka-oko i umiejętności motoryczne.

Produkt znajdziesz tutaj:
Moluk – Zabawka Kreatywna Oibo 3pak Pastel 0m+

7. Bblüv – Dwustronna Mata Edukacyjna 140 x 100 cm Mülti Park

Edukacyjna mata marki Bblüv służy do zabawy dla niemowląt i starszych dzieci, więc można z niej korzystać, gdy maluszek podrośnie. Jedna strona maty jest kolorowa, a druga w neutralnych odcieniach szarości.

Jest także wodoodporna – wykorzystacie ją w ogrodzie, gdyż zapewnia izolację od chłodnego podłoża. Mata nie ślizga się po powierzchni i jest łatwa w utrzymaniu
i w transporcie.

Na pewno posłuży maluszkowi do wielu zabaw!

Produkt znajdziesz tutaj:
Bblüv – Dwustronna Mata Edukacyjna 140 x 100 cm Mülti Park

8. Matchstick Monkey – Gryzak Masujący ze Szczoteczką

Gryzaki marki Matchstick Monkey to kompletne rozwiązanie higieny jamy ustnej niemowląt.

Wspaniale nadaje się do nauki mycia ząbków jako pierwsza szczoteczka. Wesoły kształt małpki (czy innego zwierzątka) zachęci każdego Malucha do zabawy. Gryzaki Matchstick Monkey koją w czasie ząbkowania, pomagają w rozwoju mózgu oraz w prawidłowym rozwoju szczęki i zębów trzonowych. Stymulują także prawidłowy rozwój zgryzu i przyzwyczajają do mycia ząbków.

Gryzaki znajdziesz w wielu pięknych kolorach lub z motywem innych zwierząt – wybierz najlepszą opcję dla maluszka!

Sprawdź koniecznie – to będzie bardzo praktyczny, a jednocześnie uroczy prezent dla noworodka!

Produkty znajdziesz tutaj:
Gryzak Masujący ze Szczoteczką

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.