Każde dziecko musi mieć swojego przytulaka, ulubioną maskotkę, towarzysza codzienności. Jedne dosyć szybko lądują w koszu, inne zostają na zawsze z naszymi dziećmi towarzysząc im od rana do wieczora. Jeszcze inne pomagają usnąć lub są kluczowymi gośćmi na przyjęciu urodzinowym, czy dziećmi w przedszkolu. Jednym słowem trudno wyobrazić sobie pokój dziecięcy bez pluszaków.

Ale uważajcie! Bo łatwo w nich utonąć, dlatego warto przed każdym zakupem kolejnego zastanowić się i faktycznie podejść do tematu selektywnie. Oto nasza propozycja ulubionych pluszaków z mamissima.

1. małe przytulanki w pudełeczkach

insta-1

Jest Gąska na bóle, Wróżka Zębuszka, Odważny Wilk i Super Kot. Prześliczne małe pluszaki na wszystkie potrzeby naszych dzieci. Każdy ma swoje łóżeczko w postaci tekturowego pudełeczka Cudowny pomysł na prezent dla naszych dzieci. Radocha gwarantowana!

2. miękka kaczuszka na kółkach

insta-13

Cudowna miękka kaczuszka na kółeczkach francuskiej marki Trousslier. Można ją przytulić, ale też wyprowadzić na spacer. Idealna dla dzieci zaczynających chodzić. A dla maluszków o mocnych nerwach jest także naprawdę duży krokodyl.

3. morski konik od Wee Gallery

insta-33

Idealny na pierwszego pluszaka dla maluszków. Kontarstowy wzór charakterystyczny dla marki Wee Gallery i łatwy do złapania kształt. Poza tym bezpieczna tkanina, która idealnie nada się do ciamkania…

4. puchate króliki Trousslier

insta-10

Idziemy o zakład, że tak samo ucieszą dużego jak i małego i w koszu na pewno nie wylądują, bo szybciej rodzice zabiorą je do swojej sypialni. Tylko którego wybrać? Biały czy szary?

5. Przytulanki Moulin Roty

insta-4

Cudownie miękkie idealne do szwędania się z naszymi dziećmi przez cały dzień. Łatwe do złapania za rękę, idelane do usypiania i do tego na koniec – prześliczne. Zapakowane w fajną tekturową tubę – fajnie sprawdzą się na ukochany prezent dla naszych dzieci. Jest miś, małpka, królik.

5. poduszka Słoń Franck & Fischer

insta-34

Miękka dziergana poduszka Franck & Fisher idalnie nada się na wszelkie wakacje, podróże samochodem, pociągiem czy samolotem. Najlepsze rozwiązanie, bo dwa w jednym: poduszka i przytulaczek.

Więcej pluszaków znajdziecie tutaj.