Urodziny dziecka to bardzo ważna chwila dla wszystkich rodziców. Moment przyjścia na świat ich ukochanego syna czy córeczki warto celebrować z wielką pompą. W końcu są tylko raz w roku i można wówczas bez wyrzutów sumienia rozpieścić swoje ukochane DZIECKO:)!

Urodziny tematyczne dla kilkuletnich maluchów :)? czemu nie – tym bardziej, że naprawdę można zaszaleć w kwestii wszelakich ozdób, balonów, girland, gadżetów do jedzenia, tatuaży- z Meri Meri nie ma rzeczy niemożliwych.

 

zdjęcie: @zatrzymujacczas

A przecież o to chodzi aby ten dzień był absolutnie wyjątkowy, magiczny. Mer Meri towarzyszyło Angelice @zatrzymujacczas podczas trzecich urodzin jej córeczki. Zapytaliśmy ją jak wyglądały przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia, trochę też powspominałyśmy ponieważ urodzinom zawsze towarzyszą wzruszające rozmyślania- zapraszamy na urodziny z MERI MERI 🙂

Było też o słabości Poli do Jednorożców 😉 

Zdjęcie: @zatrzymujacczas

 

Co poczułaś gdy dowiedziałaś się, że zostaniesz mamą córeczki ☺?
– Pola była naszym pierwszym tak długo wyczekiwanym dzieckiem. Wszyscy dookoła wróżyli mi chłopca, dlatego gdy dowiedziałam się, że to będzie jednak córeczka, to dostałam szoku – takiego mega pozytywnego. Byłam prze szczęśliwa!

 

zdjęcie:@zatrzymujacczas

Na zdjęciu zestaw Akcesoriów UNICORN MERI MERI 

Pola przyszła na swiat pod koniec sierpnia – opisz nam ten dzień
– Pola jakoś nie specjalnie spieszyła się do przyjścia na świat – zaskoczyła nas znienacka 5 dni po planowanym terminie porodu, właśnie 30 sierpnia 2015 roku. Cały poród nie był łatwy, bo najedliśmy się mnóstwo strachu i obaw, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło – całą historię opisywałam na blogu, o tutaj http://www.zatrzymujacczas.pl/pierwszy-vs-drugi-porod-moja-historia-dwoch-cesarskich-ciec-bez-cenzury/. Mimo wszystko teraz wiem, że pomimo tego całego stresu, to był zdecydowanie jeden z dwóch najpiękniejszych dni mojego życia. Nic nie może się równać z chwilą, w której pierwszy raz bierzesz swoje urodzone dziecko na ręce -miłość bezgraniczna!

Zdjęcie:@zatrzymujacczas

Na zdjęciu: Zestaw Tatuaży Kraina Jednorożców Meri Meri 

Jej urodziny to wielkie święto nie tylko małej Jubilatki ale i Twoje – zapewne przygotujesz go z wielką troską o każdy detal w tym dniu – co jest najważniejsze – od czego zaczynasz przygotowania do urodzin córeczki?
– Przygotowania zawsze zaczynam z myślą o dziecku. Podczas całej organizacji sugeruję się zainteresowaniami córki i tym co lubi. Pola uwielbia jednorożce więc w tym klimacie szykowaliśmy sesję zdjęciową, tort, słodkości, jak i dekoracje na przyjęciu. W końcu to jej dzień więc wszystko ma być przygotowane specjalnie pod jej upodobania i marzenia.

Zdjęcie:@zatrzymujacczas

Na zdjęciu: Koszyk, Balony, balon 3MERI MERI 

Przyjęcie urodzinowe dopięte na ostatni guzik – Jak w tym roku wyglądały urodziny córci –  skromna uroczystość czy duża feta.?
– W tym roku świętowaliśmy dość nietypowo niż do tej pory, ponieważ cała nasza czwórka wyjechała w tym czasie nad morze. To właśnie tam celebrowaliśmy jej trzecie urodziny. Po powrocie przygotowaliśmy mini przyjęcie z gośćmi i najbliższą rodziną – były tort, prezenty i niezła zabawa.

Jakie wyjątkowe niespodzianki zaplanowaliście na ten dzień ?
– Naszą niespodzianką był właśnie wyjazd nad morze, przygotowany specjalnie pod atrakcje dla dzieci. Znaleźliśmy obiekt, który miał animacje dla najmniejszych, tańce, basen, sale zabaw itd. Cały wyjazd kręcić się właśnie wokół dzieci – tak aby celebrować te urodziny kilka dni.

Zdjęcie:@zatrzymujacczas

na zdjęciu: Zestaw kubeczków ICE Cream oraz girlanda LODYMERI MERI 

O czym marzy Polcia – co przyszykowaliście na prezent dla małej jubilatki ?
– Pola marzyła o dwóch rzeczach: jednorożcu i śwince Peppa. W związku z tym kupiliśmy jej dużego personalizowanego jednorożca z wygrawerowanym jej imieniem plus całą familię świnki Peppa w podróżnym kamperze. 🙂

Jaki był motym przewodni urodzin?
– Jednorożce.

Zdjęcie:@zatrzymujacczas

 Co będzie w urodzinowym menu i koniecznie zdradźcie jaki będzie tort ☺?
– Tort był oczywiście różowy (co się dziwić :)), z motywem jednorożca i kwiatków.

 

POLA, życzymy Ci spełnienia marzeń i uśmiechu na twarzy każdego dnia 🙂 !

Na urodziny dla POLI Angelika wybrała :

TE i INNE akcesoria MERI MERI  znajdziecie TUTAJ