Do tego, że Kochamy lato, już chyba nikogo nie musimy przekonywać 🙂 Budzące nas co rano promienie słońca z przyjemnym cieplutkim powietrzem i do tego ta kawa na tarasie… Można się rozmarzyć. Ale czy lato właśnie nie jest po to, aby marzyć i te marzenia spełniać?

Dziś zapraszamy Was na krótką rozmowę z Asią, którą wszyscy znacie z pełnego inspiracji konta na Instagramie @danusiowo, która zabierze nas w świat pełnego radości i zabawy 🙂

To co? Zapraszamy 🙂

Jak w tym roku będą wyglądały Wasze wakacje i w czym będą się różniły od poprzednich?

Nasze wakacje zaczęliśmy od pobytu na Krecie, natomiast dalszy wakacyjny rozkład każdy wygląda tak, że obecnie Danusia jest na wyjeździe z babcią, potem chcielibyśmy pojechać do parku rozrywki, a na koniec wybieramy się nad polskie morze.

Nasze wakacje co roku wyglądają inaczej, co wynika z tego, że Danusia jest coraz starsza i staramy się zapełnić jej czas fajnymi atrakcjami, później chodzimy spać i jemy więcej lodów 🙂 To czego jednak nigdy nie może zabraknąć to basen i mini disco.

Co jest najtrudniejsze dla Ciebie podczas wakacyjnych eskapad z Danusią?

Przekonanie Danusi, że podczas wakacji można zobaczyć coś więcej niż tylko plac zabaw i basen 🙂

Najcudowniejsza chwila podczas dnia z Danusią to …?

Kiedy wstaje rano i pyta co dziś będziemy robić, a zasypiając wieczorem mówi, że miała fajny dzień.

Wasze ulubione wakacyjne danie to…?

Danusia mogłaby jeść makaron bez końca 🤭

Jakie atrakcje w mieście lub poza nim macie zaplanowane na czas wakacji?

W Warszawie korzystamy z  wodnego placu zabaw który mamy bardzo blisko domu, nad morzem z kolei jestem pewna, że Danusia będzie rujnować nasz budżet wydając pieniądze na automaty 😂 na pewno jednak nie zabraknie kąpieli w morzu i rowerowych wycieczek kończących się lodami.

Bez czego nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu z dzieckiem i tym bardziej podczas wakacji?

Zawsze kiedy wychodzimy z domu musimy zabrać ze sobą rower i hulajnogę. Pierwszą część wakacji spędziliśmy głównie nad basenem i na plaży, ale nad polskim morzem planujemy wycieczki rowerowe.

Absolutny must have, który musi się znaleźć w Waszej wakacyjnej torbie to…?

Zdecydowanie okulary do pływania ! Sprawdzają się świetnie w wodzie, a szczególnie w aqua parku.

Co wybrałaś w Mamissimie na wakacje i dlaczego?

Maskę do pływania Bling2O – świetna sprawa podczas zabaw w basenie, tym bardziej jeśli dziecko – tak jak Danusia, nie lubi moczyć oczu.

Rękawki The Swim Essentials – Danusia teoretycznie nauczyła się już pływać, jednak podczas skoków do wody czy zjazdów na zjeżdżalni chce aby korzystała jeszcze z rękawków.

Flaming The Swim Essentials – wygłupy w wodzie to Danusi ulubione zajęcie podczas wakacji i wszystkie wodne „dmuchańce” – jak to mówi Danusia,  są przez nią oblegane.

Wiaderko, łopatki i foremki Scrunch – w końcu plaża to tak duża piaskownica, a nad Bałtykiem mamy w planach budować zamki z piasku

Asiu, życzymy Wam aby te wakacje do ostatniego dnia były pełne uśmiechu i pełnych emocji przygód 🙂

Koniecznie zajrzyjcie na profil @danusiowo znajdziecie na nim całą masę inspiracji i wyjątkowych chwil zatrzymanych w pięknych kadrach 🙂

A w poszukiwaniu istnie wakacyjnych akcesoriów, zapraszamy do naszego sklepu Mamissima.pl gdzie znajdziesz niezbędnik podróżnika 🙂