Tegoroczne lato zdecydowanie nas nie rozpieszcza, a słońca nad morzem jak na lekarstwo. To zdecydowanie nie uskrzydla, ale i niespecjalnie łamie – bo dobrą pogodę, na szczęście, nosimy w sobie! To dlatego wakacje spędzone z bliskimi osobami, no i z Mamissima, są zawsze udane! Niezależnie od okoliczności i humorków aury.

Mamy na to dowody! Zerknijcie na zdjęcia, a i odwiedźcie blogi zaprzyjaźnionych mam – i przekonajcie się same. To Wakacje z Mamissima! Przed Wami odsłona druga.

lead Na werandzie u Julki

Najpierw zapraszamy Was na werandę, gdzie Julia i jej dzieci spędzają wakacje – na hamaku z widokiem na pole kukurydzy, pośród kolorowych klocków, namiotów tipi i poduch. Cudownie!

1

3

4

5 Towarzyszy im: butelka life factory, kocyki w serduszka pink no more, kocyk bambusowy w tukany poofi, lampka beaba, parking i kask janod, lassig kąpielówki i ręcznik, autka kształty lullalove, cienki kocyk muślinowo bawełniany Maki Mon Ami, krem od słońca MomMe, naczynia Deglingos, pojazdy KidO, baldachim Jollein.

Szukamy ochłody z Agnieszką

A teraz… Podejrzymy, jak Agnieszka, wraz z dziewczynkami, wypoczywa na trójmiejskich plażach. A gdzie szuka spokoju? Na kaszubskiej wsi oczywiście! Ech, zazdrościmy!

a

c

d

e Na zdjęciach znajdziecie: kocyk Pink No More /apteczka Lassig / butelka Lifefactory / zestaw otulaczy Jollein / odżywcza śmietanka do kąpieli Momme / muślinowa poduszka Maki Mon Ami /baldachim Jollein, otulacz Lullalove / klocki puzzle Janod / kocyk Pink No More

Morza szum u Lolove

A na koniec posłuchamy szumu morskich fal – wraz z Anią i jej wilkami nadmorskimi wyruszymy na spacer, na plażę. Jest czadowo!

1

2

3

4 Nad morze, z półek Mamissima, powędrowały: kostium Lassig / pieluszka Poofi / samochód Lullalove, tkany kocyk Jollein / kostium Lassig / krem Momme, pojemnik Lifefactory,

Źródło zdjęcia tytułowego