Wiosna rozgościła się u nas na dobre, więc place zabaw tętnią życiem. Dzieciaki chętnie spędzają czas na dworze, doskonale się bawiąc z rówieśnikami.

Aby czas spędzany na podwórku był jeszcze bardziej atrakcyjny, warto dzieciom zaproponować wiosenne zabawy podwórkowe i zaopatrzyć je w niezbędne akcesoria. Naturalnie może być to klasyka: chowany, berek czy klasy i zestaw: łopatka, piłka i łuk. My mamy dla Was jeszcze inne propozycje. Co powiecie na kubełkowe szczudła, bierki w rozmiarze XL czy gry towarzyskie, które idealnie sprawdzą się w plenerze?

1 W poszukiwaniu idealnych akcesoriów, które umilą wiosenne harce na dworze, zerknij na nasze półki w Mamissima.

Wiosenne zabawy w Mamissima

Vilac – Łuk ze strzałami

1

Drewniany łuk francuskiej marki Vilac, a w komplecie 3 drewniane strzały, kartonowa tarczę i kartonowy indiański pióropusz. Strzały są zakończone gumowymi przyssawkami. Tarcza i pióropusz wycinają się z opakowania.

Crocodile Creek – piłki

1

Gumowe piłki amerykańskiej firmy Crocodile Creek są są: bardzo ładne i różnorodne (w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach), a także bezpieczne (spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa, nie zawierają PVC, lateksu czy winylu), bardzo wytrzymałe, doskonałe do zabawy w domu i na świeżym powietrzu.

Quut – Scoppi duża łopatka Lagoon Green

1 Duża plastikowa, oryginalna łopatka do zabawy w ogródku lub w piaskownicy. Kolorowa, ciekawie zaprojektowana, pobudza wyobraźnię i zachęca do zabawy.
Wykonana jest z bardzo dobrej jakości plastiku.

Buiten Speel – Wieża XL

33be635073d4024052a85ccba3a5c729 1 Drewniana wieża z klocków XL holenderskiej marki Buiten Speel to doskonała zabawa takze na świeżym powietrzu. Zbuduj wieżę z klocków, a potem wyciągnij klocek, by nie zburzyć wieży. Przegrywa ten, kto przewróci wieżę. Klocki mogą być wykorzystywane również jako elementy konstrukcyjne do budowania rozmaitych budowli. Opakowanie zawiera 60 elementów.

Quut – Ringo Zestaw obręcze i piłeczka

1 Któż nie zna ringo? W tej odsłonie gra polega na rzucaniu piłeczki w środek obręczy. Znakomita, doskonała gatunkowo, gra dla całej wesołej gromadki.

Buiten Speel – Tarcza XL

1 tarcza Rzutki w rozmiarze XL, holenderskiej marki Buiten Speel, są ekstra! Zestaw składa się z dużej rozkładanej na ziemi tarczy i nadmuchiwanych strzałek, wypełnionych piaskiem.

Crocodile Creek – Piłka futbolowa

1

Piłki rodem z Ameryki mają wszelkie walory, by być idealnymi kompanami do zabawy. Wytrzymałe, wykonane z doskonałych materiałów, mające certyfikaty bezpieczeństwa, no i szalenie atrakcyjne wizualnie.

Worlds Apart – Potrójny Tunel

1

Co tu dużo mówić? Tunel jest rewelacyjny, zapewni wiele godzin szalonej zabawy. Jest lekki, kolorowy, składany i rozkładany automatycznie. Dzieci go pokochają!

Buiten Speel – Gra Kubb

3 gra Popularna szwedzka gra dla całej rodziny lub grupy przyjaciół holenderskiej marki Buiten Speel. Dwie drużyny próbują zbijać nawzajem swoje pionki rzucając kołkami.

Buiten Speel – Bierki XL

1 Bierki w rozmiarze XL to super gra zręcznościowa dla całej rodziny. Gra polega na zebraniu jak największej liczby patyczków z wcześniej rozrzuconego stosu bierek. Gracz ma zadanie wysunięcie patyczka ze stosu w taki sposób, aby nie poruszyć pozostałymi patyczkami. Wygrywa ten z graczy, który pozbiera największą ilość bierek.

Ludi – Piłka do skakania z uchwytem

1

Gumowy skoczek-piłka dla aktywnych dzieci to propozycja od francuskiej firmy Ludi. Duża piłka do skakania to jedna z najlepszych zabaw dla dzieci, które dzięki ćwiczą postawę ciała. Jest także świetną motywacją do ćwiczeń ruchowych. Doskonale nadaje się do zabawy w domu i ogrodzie.

Buiten Speel – Szczudła Kubełkowe

1360b0f130efc923883fee200b425e94 0d254f925d70f26599f8de9690a5fae1 Kubełkowe szczudła holenderskiej marki Buiten Speel nie są zwykłymi wiaderkami – to szczudła dla fanów zwariowanych wyścigów. Ich wygląd możesz zmieniać dzięki dołączonym naklejkom do ozdabiania.