Szykowanie wyprawki dla maluszka to zawsze ogromne emocje dla przyszłej mamy.  Nowa przestrzeń, łóżeczko, pościel – każdy detal przygotowany w niezwykłą starannością 🙂

Dla Emili, która zostanie mamą po raz pierwszy to doskonała okazja do urządzenia tej idealnej, dziecięcej przestrzeni, gdzie każda rzecz współgra z inną, jakość łączy się z przepięknym wzornictwem. Postawiła na kwiatowy wzór kolekcji MUZPONY

Zapraszamy na kolejną odsłonę #wyprawkazmamissima , której bohaterką jest przepiękna blondynka Emila. O tym jakie emocje towarzyszą jej przed narodzinami maluszka, co znalazło się w jej wymarzonej wyprawce, dlaczego urzekły ją PEONIE  przeczytacie już za moment poznając tym samym niezwykłą kolekcję MUZPONY

Już wkrótce zostaniesz mamą…jakie emocje towarzyszą Ci przed narodzeniem córeczki?

 

Głównie radość i ogromne szczęście , że maluszek rośnie i zdrowo się rozwija. To są te chwile, w których słowa nie są w stanie opisać naszych emocji. Mogłabym szczyty zdobywać, tryskam optymizmem i już nie mogę się doczekać porodu. Zawsze marzyłam o byciu mamą ,to najwspanialsza rola jaką możemy pełnić w życiu. Towarzyszmy mi również niepokój, chociaż staram się odpowiednio wyważyć stosunek między entuzjazmem a niepokojem.

Bycie mamą to dla Ciebie przede wszystkim….

 

Na pewno nie jest to łatwa rola, ale najpiękniejsza. To miłość, radość, duma, także poświęcenie. Nie jest etapem w życiu, ale życiem. Zmienia też nas. Bycie mamą to miłość taka, że aż rozrywa serce. To jest macierzyństwo. Miłość, pot i łzy. Warte wszystkiego…

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze jeśli chodzi o przygotowanie / powitanie dziecka? Pokoik już gotowy czy jeszcze w opcji przygotowania ?

 

Najważniejsze jest dla mnie przygotowanie odpowiedniej wyprawki. Skompletowanie wszystkich niezbędnych rzeczy nie jest jednak wcale łatwe i wbrew pozorom zabiera sporo czasu. Dlatego przygotowałam listę „must have” i sukcesywnie się zaopatruje. Pokoik jest w opcji przygotowywania. Jeszcze brakuje nam paru rzeczy.

 

Na co kładziesz nacisk kompletując wyprawkę dla maluszka?

Kompletując wyprawkę dla niemowlaka próbuje nie kierować się emocjami, ale zdrowym rozsądkiem. Głównie kładę nacisk na praktyczność i jakość. Zrobiłam listę zakupów rzeczy niezbędnych. Świetną alternatywą są dla mnie zakupy przez internet. Bez wychodzenia z domu mogę kupić dosłownie wszystko!

Myślisz, że będziesz mamą spontaniczną czy absolutnie zorganizowaną i poukładaną ?

Myślę, że będę trochę spontaniczną, a trochę zorganizowaną i poukładaną Mamą. Na pewno chciałabym przyzwyczaić Nas i pociechę do regularności, która ułatwi nam organizację czasu.

Pierwsze podróż z maluszkiem – myślicie już o miejscu do którego chcielibyście ją zabrać ?

 

Od małego zawsze dużo podróżowałam. To moja wielka pasja ,którą zaraziłam mojego męża. Uwielbiamy dalekie egzotyczne podróże. Na pewno chcielibyśmy pokazać jak najwięcej wspaniałych miejsc naszej córeczce. Planujemy pierwszy wypad w przyszłe wakacje, nad miejscem jeszcze się zastanawiamy. Z pewnością będzie to niesamowita przygoda.

Twoje największe troski i radości związane z byciem rodzicem to ?

Macierzyństwo to na pewno wyzwanie, które uczy pokory i cierpliwości. Z pewnością będziemy musieli przewartościować dotychczasowy styl życia , priorytetem będzie maleństwo. Największą troską jest aby córeczka zdrowo się rozwijała i była w przyszłości szczęśliwym i dobrym człowiekiem. Dużo radości dostarczą Nam pierwsze uśmiechy, gesty, kroki, słowa naszego dziecka.

 

Co wybrałaś w Mamissima i dlaczego ?

Wybrałam markę Muzpony , zachwyciła mnie swoją praktycznością i designem. W swojej ofercie mają niesamowicie piękną pościel, którą wybrałam oraz idealną do zabawy czy też leżenia pikowaną matę. Urzekła mnie również przesłodka karuzela do łóżeczka z obrotową pozytywką, której dźwięk działa uspakajająco na bobaska. Marka przygotowała również praktyczny otulasz/śpiworek do fotelika samochodowego nie mogłam oprzeć się posiadania go.