Wraz z nadejściem wiosny razem z ładnebebe rozpoczęłyśmy cykl wyprawkazmamissima. Do projektu zaprosiłyśmy blogerki – zarówno doświadczone mamy, jak i te, które w tej roli dopiero zadebiutują. Będzie inspirująco, ślicznie i praktycznie. Podpowiemy, co warto wpisać na listę zakupów dla maluszka, a co zdecydowanie pominąć. Pokażemy Wam też marki, na które w wyprawkowym szale warto zwrócić szczególną uwagę.

Dziś skupimy się na 5 markach, które doceniła Monika i Agnieszka. Zobaczcie:

Lassig – firma zdobyła serca mam swoimi pojemnymi, sprytnymi i pięknymi torbami. Lassing stawia na styl, wygodę i ekologię (torby są wykonane z wysokiej jakości materiału w 100% recyklingowego), dlatego jej propozycje spodobają się nawet najbardziej wymagającym mamom.

1 zdjęcie: wikilistka.pl

2 zdjęcie: wikilistka.pl

1 zdjęcie: prettypleasure.blogspot.com

Beaba ma jasną misję: zaspokojenie potrzeb mam poszukujących produktów wysokiej jakości. Oferowane przez markę produkty są proste i użyteczne, ale także innowacyjne i po prostu śliczne. Na poczucie mamy, że jest rozumiana, pracuje cały sztab ludzi. Efekty są świetne.

1 zdjęcie: wikilistka.pl

2 zdjęcie: wikilistka.pl

3 zdjęcie: wikilistka.pl

Lullalove to studio projektowe, w którym powstają designerskie produkty dla maluchów. Łączą one w sobie wielofunkcyjność, jakość i użyteczność. Są ładne i pomysłowe, ale także ułatwiają i umilają codzienność – tak maluszkom, jak i ich rodzicom. Wszystkie są zaprojektowane i wykonane w Polsce.

1 zdjęcie: wikilistka.pl

ladne2 zdjęcie: prettypleasure.blogspot.com

Whisbear kojarzy się nam z oryginalnym, uspokajającym misiem, który koi kolki. Zawładnął on sercami dzieci i przebojem wdarł się na rynek. Tymczasem do grona superbohaterów dołączył szumiący ptaszek – nie mniej skuteczny i uroczy.

1 zdjęcie: wikilistka.pl

2 zdjęcie: wikilistka.pl

p zdjęcie: prettypleasure.blogspot.com

Maki Mon Amimarka z brygadą lemurów, lam, sów i miśków rozkochała w sobie i dzieciaki, i ich mamy. Poduchy, otulacze czy kocyki to idealni kompani do spania, przytulania i zabawy.  Są pomysłowe i oryginalne, ładne i urocze, ale także wykonane z miękkich, świetnych materiałów. Są niesamowite!

2 zdjęcie: prettypleasure.blogspot.com

p zdjęcie: prettypleasure.blogspot.com