Firma Vulli  kojarzy się z żyrafką Sophie – i słusznie, bo to największa ambasadorka marki. Żyrafa Sophie to od 50 lat najpopularniejsza zabawka francuskich niemowląt, a jej sława obejmuje cały świat. Bawi się nią każde francuskie niemowlę, maluchy spod Torunia czy Olsztyna, ale i dzieci światowych gwiazd.

Ale Vulli to także inne zabawki dla niemowląt, stworzone w oparciu o postać Żyrafy (żyrafa jako kaczka do kąpieli czy kierowca są naprawdę zabawne), a także jej kuzynów czy przyjaciół (wańko-wstańkowe trio czy puzzle). Vulli to specjalista od zabawek dla niemowląt i dzieci, które stają się hitem.

1

Zabawki Vulli uwielbiają dzieciaki za to, ze spełniają ich oczekiwania, i ich mamy cenią za jakość, bezpieczeństwo i inne praktyczne walory praktyczne jak choćby to, że zabawki są łatwe do utrzymania w czystości. Nie mniej istotne jest, że wykonano je z poszanowaniem środowiska – zabawki powstają z naturalnej gumy, są pokryte farbą spożywczą. Są bezpieczne dla maluchów.

Vulli ciągle się rozwija, chce przekraczać oczekiwania młodych rodziców i ich dzieci, dlatego stawia na niezachwianą jakość, innowacyjne rozwiązania i najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dzięki temu jest obecna w ponad 70 krajach i wciąż zdobywa wielbicieli.

Konieczni zajrzyjcie na nasze półki z nowościami i poznajcie żyrafkę Sophie w różnych wcieleniach oraz jej wesołych towarzyszy w nowych odsłonach:

Zabawki dla niemowląt – Vulli

2

Tryplet Żyrafy Sophie

Tryplet Żyrafy Sophie

Idealny zestaw dla mamy i maluszka zawiera: klasyczną Żyrafę Sophie – w 100 % naturalną, pierwszą zabawkę dziecka, stymulująca jego wszystkie zmysły od chwili narodzin, gryzak – w 100% naturalny lateks i farby spożywcze, idealny do gryzienia dzięki swemu ergonomicznemu kształtowi, łatwy i lekki do trzymania dla malutkich rączek i breloczek Żyrafy Sophie – w 100% naturalny, pokryty farbą spożywczą, nadający się idealnie dla mamy.

Grzechotka Żyrafa Sophie + gryzak waniliowy

Grzechotka Żyrafa Sophie + gryzak waniliowy

Zestaw do gryzienia gryzak lateksowy i kolorowa grzechotka z motywem ukochanej przez wszystkie dzieci Żyrafą Sophie, francuskiej firmy Vulli. Doskonale zabawi malucha i ukoi ból ząbkujących dziąseł. Dwie zabawki do chwytania, potrząsania i skubania – wszystko co uwielbia robić dziecko.

Żyrafa Sophie w roli kaczki do kąpieli

Żyrafa Sophie w roli kaczki do kąpieli

Niezwykle przyjazna kaczuszka do kąpieli w kształcie ukochanej żyrafy Sophie, francuskiej firmy Vulli. Wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Nie posiada dziurki, która wciąga wodę, co zapobiega pleśni.

Puzzle do Kąpieli Żyrafa Sophie

Puzzle do Kąpieli Żyrafa Sophie

Zabawka stymulująca wyobraźnię i zręczność, uczy montażu i dopsowywania części oraz prowokuje do wymyślania różnych historii. Części, które są do składania unoszą się na wodzie, a na nich umieszczane są różne kolorowe postacie: Żyrafy Sophie, pingwina, wieloryba, ślimaka, misia i biedronki. Wszystkie zabawne postacie są jednocześnie psikawkami, które same unoszą się na wodzie.

Przytulanka Żyrafa Sophie

Przytulanka Żyrafa Sophie

Śliczna i kochana Sophie jest lekka i łatwa do uchwycenia. Idealna zabawka do rozwoju zmysłu dotyku maluszka (połączenie gładkiego i szorstkiego materiału) oraz do towarzyszenia mu przez cały dzień. Bardzo elegancka z pewnością będzie miłym akcentem w wystroju dziecięcego pokoju lub łóżka maluszka.

Miękka piłka z grzechotką Żyrafa Sophie

Miękka piłka z grzechotką Żyrafa Sophie

Miękka, kolorowa i bardzo łatwa do złapania piłka z grzechotką, która bawi malucha i rozwija jego umiejętności motoryczne. W środku piłki znajduje się przezroczysta kula z miniaturką Żyrafy Sophie i wirującymi, kolorowymi kulkami.

3 Mini Wańki-wstańki Żyrafa Sophie

3 Mini Wańki-wstańki Żyrafa Sophie

Wańka-wstańka, klasyczna zabawka wczesnego dzieciństwa, w nowej odsłonie 3 małych, przezroczystych „jajeczek” z figurkami Żyrafy Sophie i jej przyjaciół w środku. Maluch będzie zachwycony bujając każde „jajko” i patrząc jak myszka Józefina, kot Lazare czy kochana Żyrafa Sophie bujają się na boki. Świetna zabawa wraz z rozwojem zmysłu równowagi, stymulacją wzroku i słuchu.

Sophie la Girafe Kierowca

Sophie la Girafe Kierowca

Idealna zabawka prowokująca malucha do ruchu. Dziecko podąża za pojazdem i odkrywa swoje otoczenie oraz własną niezależność. Sophie kierowca rozwija małą motorykę rączki, gdy dziecko wsadza i wyjmuje ją z pojazdu. Mała Sophie może być także psikawką podczas zabawy w kąpieli.

Pozytywka Żyrafa Sophie

Pozytywka Żyrafa Sophie

Uniwersalna zawieszka pozwala umocować pozytywkę w dowolnym miejscu. Delikatne pastelowe kolory i wzorki stymulują wzrok malucha za dnia, a szeleszcząca gwiazdka stymuluje słuch jednocześnie wyrabiając logikę – ruszę to zaszeleści. Przezroczyste kółeczko z koralikami w środku bawi malucha dźwiękiem i wirującymi, kolorowymi kulkami. A gdy nadchodzi pora snu wystarczy pociągnąć za ptaszka Kiwi, a rozlegnie się delikatna muzyka kołysząca do snu.

Gryzak Miś Gabin

Gryzak Miś Gabin

Miękkie i liczne części misia nadają się do gryzienia i doskonale koją ból i swędzenie dziąseł podczas ząbkowania.  Gabin wyposażony jest w gwizdek, który wydaje dźwięk przy jego ściśnięciu, co bawi dziecko stymulując jego słuch i rozwijając jednocześnie zmysł logiki.