Sezon wakacyjny zbliża się do nas dużymi krokami. Za oknem pogoda nas rozpieszcza i sprzyja zabawie na świeżym powietrzu. Wykorzystajmy ten czas do maksimum. Dziś zaproponujemy Wam zabawki, które urozmaicą czas spędzany na spacerach, w ogródkach i na plaży.

Silikonowe wiaderko, łopatka i foremki

Silikonowe wiaderko to alternatywa dla tradycyjnego, plastikowego. Jego zaletą jest to, że zajmuje bardzo mało miejsca i ma piękne kolory. Wszędzie można je ze sobą zabrać – wystarczy zwinąć w rulon i wrzucić do torebki czy pod wózek! Do kompletu można dokupić łopatkę i foremki Basenik ogrodowy

Chyba nie ma dziecka i dorosłego, który nie marzył o własnym basenie w przydomowym ogródku. To marzenie jest w zasięgu ręki. Z naszymi basenikami ogrodowymi, dzieciaki będą miały mnóstwo pociechy i wiele godzin niezapomnianej zabawy.

Wodna ośmiornica

Ośmiornica wodna marki Buiten Speel to wspaniała zabawka ogrodowa. Ośmiornica wykonana z plastiku, posiada długie odnóża, z których po podłączeniu do węża ogrodowego, pryska woda. Wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych wielbicieli zabaw w upalne dni.

Rekiny atakują i uczą się pływać

Płetwa do nauki pływania, marki SwimFin. Sprawdza się zarówno u dzieci, które stawiają pierwsze kroki w wodzie,
jak również u małych pływaków podnoszących swoje umiejętności,
a nawet u zaawansowanych pływaków (nawet dorosłych), którzy chcą poprawić swoją technikę. SwimFin otrzymał wiele pozytywnych opinii od rodziców małych dzieci, nawet 18 miesięcznych, jak również dużo starszych dzieci, czy też osób dorosłych – dla których wygody w ofercie są specjalne, dłuższe paski. SwimFin został przetestowany, sprawdzony i udowodniono, że jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu umiejętności, aczkolwiek informacja na opakowaniu mówi, że jest odpowiedni dla dzieci o wadze od 15-30 kg, co odpowiada mniej więcej wiekowi 3-6 lat.

Zabawki do piasku marki Quut – kreatywność i zabawa

Quut to belgijski producent zabawek dla dzieci, które mogą być wykorzystywane na plaży, w wodzie czy w ogrodzie. Zabawki Quut zachwycają prostym, minimalistycznym i nowoczesnym designem, a dzięki temu, że posiadają ergonomiczny kształt, bez problemu zmieszczą się w malutkiej rączce dziecka.

Dzięki dużym łopatkom Quut dzieci mogą kopać w piasku, a przy pomocy dodatkowej nakładki, mają możliwość przesiewania go. Nieduże konewki tej marki mogą służyć zarówno do podlewania kwiatków, jak i ułatwić formowanie zamku z piasku na plaży. Natomiast dzięki foremkom maluchy mogą tworzyć pobudzające wyobraźnię kształty. Dla rodziców dodatkową zaletą powinien być fakt, że większość zabawek Quut można złożyć, dzięki czemu zajmują mniej miejsca oraz dodatkowo wykonane są z tworzyw sztucznych wolnych od BPA, ftalanów oraz lateksu.

_________

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, będzie nam niezmiernie miło, jeśli udostępnisz go w mediach społecznościowych 🙂