Magnetyczne zabawki to absolutny hit wśród zabawek dla dzieci! Szeroka tematyka, wiele zastosowań, urocze motywy i walory edukacyjne wpisują się w rozwój malucha na wielu płaszczyznach, m.in. poznawczej, kreatywnej i motorycznej i językowej. Idealnie sprawdzą się w podróży – możesz je zabrać, dokąd chcesz. Wybierz dla swojego dziecka, to co najbardziej go interesuje lub to, co chcesz, aby odkrywał!

1. Janod – Układanka drewniana magnetyczna z 40 magnesami Małe zwierzątka 2+

Magnetyczna układanka mapa świata Małe zwierzątka od Janod to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu magnesów na dużej drewnianej planszy z grafiką mapy świata. W zestawie jest aż 40 magnesów, przedstawiających różne zwierzęta, m.in.: flaminga, orkę, lamę, maskonura, bizona czy koalę, które należy umieszczać na mapie, zgodnie z rejonem ich występowania. Układanka ta będzie służyć dziecku przed bardzo długi czas i nieprędko się znudzi! Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł estetyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka. To także świetny sposób na naukę przyrody. Do układanki dołączona jest ulotka z nazwami wszystkich gatunków zwierząt na planszy
w języku francuskim, angielskim i niemieckim. Planszę można zawiesić na sznurku.

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Układanka drewniana magnetyczna z 40 magnesami Małe zwierzątka 2+

2. Janod – Magnetyczna Układanka Śmieszne Buzie Chłopiec

Układanka Śmieszne Buzie polega na ułożeniu i przyklejaniu do magnetycznej tablicy kolorowych elementów i tworzenia z nich obrazków! Pudełeczko jest jednocześnie tablicą magnetyczną. Zabawkę można wszędzie zabrać, szczególnie przyda się na długie godziny
w podróży. Będzie też świetną zabawką na długie, deszczowe popołudnia. W zestawie znajdziecie 70 kolorowych magnesów z elementami męskich twarzy, takimi jak oczy, usta, nosy, włosy, wąsy i brwi oraz dodatkami, takimi jak okulary i nakrycia głowy. W środku także 12 kart z przykładowymi buźkami, które można stworzyć z magnesów. To świetna rozrywka dla małych kreatorów wizerunku!

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Magnetyczna Układanka Śmieszne Buzie Chłopiec

3. Janod – Magnetyczna gra w rzutki Superbohater 4-8

Magnetyczna gra w rzutki Ninja to wspaniała zabawa dla dwojga, zarówno dzieci, jak
i rodziców, która ćwiczy koncentrację i zręczność. Zestaw składa się ze zwijanej na rolkę tarczy ze sznurkiem do jej zawieszenia oraz 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach (3 czerwone i 3 żółte). Czarna tkanina tarczy ilustrowana jest dwustronnie kolorowymi motywami, związanymi z japońskimi wojownikami ninja. Rzucajcie w oznaczone na niej miejsca i zdobywajcie punkty, rozwijając wspólnie sprawność ruchową i małą motorykę!

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Magnetyczna gra w rzutki Superbohater 4-8

4. Janod – Statki Gra Magnetyczna

Gra Magnetyczna Statki to wyjątkowa odsłona klasycznej gry w bitwę morską. Zamiast kartki i ołówka, Janod proponuje innowacyjne rozwiązanie – pięknie ilustrowane statki
w postaci magnesów, które umieszcza się na dwóch magnetycznych planszach z motywem pirackim. Każdy z graczy dysponuje 10 magnesami ze statkami. Dodatkowo, gracze otrzymują ścieralne markery, karty do zaznaczania trafionych statków przeciwnika oraz gumkę. W tym pomysłowo zaprojektowanym zestawie znajdują się także specjalne podkładki pod plansze, które umożliwiają przeciwnikom rozgrywkę bitwy morskiej bez podglądania floty przeciwnika! Plansze o dwóch poziomach trudności umożliwiają zaangażowanie się w zabawę młodszym i starszym dzieciom. Gra rozbudza wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. Wspaniała rozrywka dla całej rodziny!

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Statki Gra Magnetyczna

5. Janod – Magnetyczna Układanka Świat baśni Magnetibook 3+

Magnetyczna układanka Świat baśni to uwielbiana przez dzieci na całym świecie zabawa, która polega na układaniu na planszy magnesów i łączeniu ich we wzory. Układanka daje rozmaite możliwości kreacji. Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka. Świat baśni z bestsellerowej linii Magnetibook zawiera 30 kolorowych magnesów z elementami do stworzenia doskonale znanych dzieciom, bajkowych postaci, m.in. Czerwonego Kapturka, Kota w butach, czarownicy, wróżki czy krasnoludka oraz 10 kart z ilustracjami postaci. Magnesy pozwalają na układanie wymyślonych przez dziecko bohaterów. To świetna rozrywka dla małych miłośników bajek, którzy lubią twórczą zabawę!

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Magnetyczna Układanka Świat baśni Magnetibook 3+

6. Janod – Układanka drewniana magnetyczna Mapa świata z 50 magnesami Dinozaury 7+

Magnetyczna układanka mapa świata z kolekcji Dinozaury to fantastyczna zabawa zwłaszcza dla małych miłośników dinozaurów! Polega na układaniu magnesów na dużej drewnianej planszy z piękną grafiką prehistorycznej mapy świata. W zestawie jest aż 50 magnesów przedstawiających różne gatunki dinozaurów, które należy umieszczać na mapie, zgodnie z rejonem ich występowania. sprawność manualną dziecka. To świetny sposób na naukę paleontologii oraz rozwój manualny dziecka.

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Układanka drewniana magnetyczna Mapa świata z 50 magnesami Dinozaury 7+

7. Janod – Magnetyczna Układanka Drzewo 3+

Układanka Drzewo pozwala na ułożenie magnesów w kształcie pięknego, rozłożystego drzewa. W zestawie jest 30 magnesów, przedstawiających różne zwierzęta, zamieszkujące koronę drzewa, dziuple czy okolice korzeni, m.in.: wiewiórkę, sowę, jeża, mrówki, pszczoły oraz elementy dodatkowe, jak ul, huba czy ptasie gniazdo. W ten sposób dziecko poznaje otaczającą go naturę i jej bogactwo.

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Magnetyczna Układanka Drzewo 3+

8. Janod – Rakieta Magnetyczna 18m+

Rakieta magnetyczna to wspaniała zabawka edukacyjna, która stymuluje i pobudza rozwój małego dziecka podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy. Rozwija wszystkie podstawowe zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i jest pomocna w rozwoju zdolności manualnych. Ten uroczy zestaw zawiera 6 kolorowych elementów magnetycznych w różnych kształtach, które można ze sobą dopasować i złożyć rakietę z ludzikiem.

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Rakieta Magnetyczna 18m+

9. Janod – Układanka Magnetyczna Ciało Człowieka 7+

Układanka magnetyczna Ciało Człowieka to fantastyczna układanka edukacyjna, która nauczy Twoje dziecko budowy ludzkiego ciała w 12 językach (m.in. polskim, angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim). Dzięki grze dziecko pozna nazwy części ciała, organów, kości i mięśni. W zestawie znajduje się magnetyczna tablica, 18 kart pomocniczych z zaznaczonymi częściami ciała w różnych językach, 76 magnetycznych elementów ciała oraz drewniany wskaźnik.

Produkt znajdziesz tutaj:
Janod – Układanka Magnetyczna Ciało Człowieka 7+

10. The Purple Cow Gra Magnetyczna Chińskie Warcaby Trylma 5+

Klasyczna gra Chińskie warcaby, tzw. Trylma to gra rozgrywana na planszy w kształcie gwiazdy sześcioramiennej. Posiada kilka wariantów, dzięki czemu możemy urozmaicać grę. Zawiera 28 elementów i jest zapakowana w poręczne, metalowe pudełko, które z łatwością zabierzesz w podróż!

Produkt znajdziesz tutaj:
The Purple Cow Gra Magnetyczna Chińskie Warcaby Trylma 5+

Wspaniale jest grać, bawić się i uczyć jednocześnie! Wykorzystaj możliwości, jakie oferują magnetyczne zabawki, aby wspierać rozwój swojego dziecka i zapewnić mu kreatywną zabawę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.