Jak przechowywać tak cenne pamiątki jak pierwszy ząbek, smoczek czy skerpeteczki naszego dziecka? Po latach, wspólnie oglądanie tych pierwszych przedmiotów będzie ogromna przyjemnością dla nas i naszych dorastających dzieci. Mamy na to świetne rozwiązanie!


Zestaw memory box od Little Dutch to niezwykłe pudełko, które może towarzyszyć każdemu rodzicowi od momentu narodzin maluszka. Memory box to swoistego rodzaju pamiętnik. W pudełku znajdziemy wiele elementów, które pozwolą zachować w pamięci ważne momenty dzieciństwa. Pudełko zawiera woreczek na pierwszy pukiel włosów, pudełeczko na pierwszy ząbek, kartę do odbicia stópki i rączki oraz wiele innych skarbów. Cały zestaw zapakowany jest w piękne, grube pudełko w kolorze miętowym ze złotym napisem. Wspaniały prezent dla przyszłej mamy, na baby shower czy na urodziny.

 

Chwile są ulotne, a pamięć potrafi płatać figle. Takie pudełko to nie tylko super pomysł na to co zbierać i jak to przechowywać. To największy skarb, który kiedyś przekażesz swojemu dziecku.