Jesienne popołudnia i wieczory z dziećmi to wspaniała okazja do wspólnie spędzonych momentów z kredkami, farbkami czy naklejkami. Jeśli nie macie pomysłu jak kreatywnie pobawić się z Waszymi pociechami, z pomocą przychodzą zestawy artystyczne francuskiej marki Janod! Do wyboru, do koloru – i to dosłownie! Wśród propozycji znajdziecie świetne kolorowanki, karty do wyklejania, chińską sztukę origami a nawet kultową papeterię! Dodatkowo wszystkie zestawy zapakowane są w urocze metalowe walizeczki z rączką – można w nich przechowywać małe dzieła albo inne ulubione skarby Waszego malucha. Poznajcie bliżej nasze nowości i wybierzcie coś dla siebie! Zaczynamy!

Z Janod zabawa piaskiem może trwać teraz cały rok! Wszystko za sprawą magicznych kart z ilustracjami – do wyboru koniki i bajki – na które posypuje się i nakleja kolorowy piasek. A może wolicie świat tancerek z całego świata lub cyrkowy zestaw z brokatem? Takiej opcji nie oprze się żadna mała balerina. Niezależnie od kompletu, powstaną fajne dzieła sztuki, które możecie potem powiesić na ścianie lub oprawić w ramkę.

mamissima-zestawy-janod-1

mamissima-zestawy-janod-2

mamissima-zestawy-janod-3

mamissima-zestawy-janod-18

mamissima-zestawy-janod-19

mamissima-zestawy-janod-23

Miłośników malowania farbami Janod przeniesie w magiczny świat oceanu oraz pastelowy czar! Chwytamy więc za pędzle, mieszamy kolory farb i dajemy się ponieść naszej fantazji! Albo wybieramy jedną z zaproponowanych kart!

mamissima-zestawy-janod-5

mamissima-zestawy-janod-4

mamissima-zestawy-janod-6

mamissima-zestawy-janod-8

mamissima-zestawy-janod-7

Maluchy, które kochają kultowe wydzieranki z pewnością zakochają się w zestawach mozaikowych! Zabawa jest prosta – na ponumerowane ilustracje naklejamy odpowiednie naklejki i tworzymy wyjątkowe obrazki. Do wyboru tematyka piratów oraz morza i żyjących w nim zwierząt.

 

mamissima-zestawy-janod-9

mamissima-zestawy-janod-10

mamissima-zestawy-janod-11

mamissima-zestawy-janod-12

mamissima-zestawy-janod-13

W nadchodzące jesienne popołudnia polecamy także wspólne składanie origami! W zestawie mamy zabawne zwierzątka, które nie tylko wymagają złożenia, ale także ozdobienia! Zabawa na długie godziny gwarantowana!

mamissima-zestawy-janod-14

mamissima-zestawy-janod-15

mamissima-zestawy-janod-17

Nieco starszym dziewczynkom polecamy niezwykły zestaw Mandala! Ta wywodząca się z tradycji hinduskiej technika pomaga dzieciom w skupieniu uwagi i koncentracji, rozwija wyobraźnię i koordynację wzrokowo – słuchową oraz pomaga w wyciszeniu się. Do tego urocze tancerki z całego świata czekają tylko na małe twórcze rączki!

mamissima-zestawy-janod-24

mamissima-zestawy-janod-22

Na koniec bajkowa papeteria, która pozwala na stworzenie wyjątkowych, spersonalizowanych kart i kopert. To wspaniały prezent dla każdej kreatywnej dziewczynki lubiącej pisać i wysyłać listy. Ot tak, bez okazji!

mamissima-zestawy-janod-25

mamissima-zestawy-janod-20

mamissima-zestawy-janod-21

Zobaczcie wszystkie dostępne zestawy kreatywne Janod w Mamissima.